Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Korado |
| Країна виробник | Чехія |
| Розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вендор | Korado (кріплення) |
| Гарантия | 24 місяці |
| Категорія товарів | Комплектуючі для радіаторів |
| Комплектація | <> |
| Максимальна температура теплоносія, °C | <> |
| Максимальний робочий тиск, БАР | <> |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Міжосьова відстань, см | <> |
| Монтаж | на стіну |
| Об'єм теплоносія, л | <> |
| Обпресувальні тиск, бар | <> |
| Тепловіддача, Вт | <> |
| Терморегулятор | <> |
| Тип панельного радіатора (кількості пластин) | <> |
| Тип підключення | <> |
| Тип радіатора | <> |
| Тип товару | Кріплення до радіаторів |
- Ціна: 221 ₴


