Мийка кухонна ZERIX Z5050-06-160MD (micro decor) (ZS0581)

- В наявності
- Код: ZS0581
1 258 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мийка кухонна ZERIX Z5050-06-160MD (micro decor) (ZS0581)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Тип поверхні | Полірована |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Товщина металу | 0.6 мм |
| Форма мийки | Квадратна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 160 мм |
| Довжина мийки | 500 мм |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мийки | Без крила |
| Торговельна марка | ZERIX |
- Ціна: 1 258 ₴



