Мийка MIXXUS Бронзова MX5843-200x1.0-PVD (MX0577)

- В наявності
- Код: MX0577
3 554 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мийка MIXXUS Бронзова MX5843-200x1.0-PVD (MX0577)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мийки | Без крила |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Глибина кухонної мийки (см) | 20 см |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Довжина (мм) | 580 |
| Довжина мийки | 580 мм |
| Додаткова чаша | Немає |
| Є крило для посуду (вішалка) | Немає |
| Комплектація | Мийка, сифон, кріплення, ущільнювальна стрічка, сітка |
| Конструкція мийки | Одночашевая |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Поверхня | PVD |
| Розрахована під установку змішувача | Так |
| Країна бренду | Німеччина |
| Тип поверхні | Полірована |
| Тип установки мийки | Врізна |
| Товщина сталі (мм) | 1,00 |
| Торговельна марка | MIXXUS |
| Форма | Прямокутна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Бронзовий |
| Кількість чаш (шт) | 1 |
| Ширина (мм) | 430 |
| Ширина мийки | 430 мм |
- Ціна: 3 554 ₴





