Колектор з витратомірами SD Forte 1" на 12 виходів
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: SD00039954
14 940 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колектор з витратомірами SD Forte 1" на 12 виходів відповідає за рівномірний розподіл тепла в петлях водяного підлогового опалення. У складі виробу: дві латунні колекторні балки, витратоміри (на телефонній лінії), термоклапаны з ручками управління (на зворотному колекторі), кронштейни для кріплення в шафі або на стіну. На термостатичні клапани можна встановити сервоприводами 30х1,5 (не входять в комплектацію). Правила експлуатації задають максимум температури теплоносія на вході — 95
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр підключення до системи | 1" |
| Діаметр підключення контуру | 3/4" |
| Кількість контурів | 12 |
| Макс. робоча температура на вході в колектор, °З | 95 |
| Максимальний робочий тиск, БАР | 4 |
| Маса нетто, кг | 8,025 |
| Матеріал | Латунь |
| Модель | SF001W |
| Робоча температура в колекторі, °З | 25-51 |
| Відстань між осями виходів, мм | 51 |
| Регулювання витратомірів, л/хв | 0-6 |
| Різьба для підключення сервоприводів | 30х1,5 |
| Різьблення підключення до системи | Внутрішня |
| Різьблення підключення контуру | Зовнішня |
| Тип виробу | Колектор |
- Ціна: 14 940 ₴

