ME BY STARCK унітаз 37*57см, підвісний, Rectangular в комплекті з сидінням slow-closing
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Немає інформації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duravit |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безобідковий | Так |
| Висота | 355 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Комплектація | Без бачка |
| Матеріал сидіння | Дюропластів |
| Модель | 45290900A1 |
| Монтаж | Підвісний |
| Підведення води | Немає |
| Підключення до каналізації | Горизонтальне |
| Серія | ME BY STARCK |
| Сидіння, кришка | Сидіння для унітазу Soft-close |
| Тип виробу | Унітаз підвісний |
| Тип зливу бачка | Немає |
| Унітаз з функцією біде | Немає |
| Форма | Округла |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 370 мм |
- Ціна: 46 640 ₴





