OBERON 2.0 ванна 180*80см, квариловая з ніжками і зливом-переливанням
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: AN-71297
60 950 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Немає інформації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 490 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Матеріал | Штучний камінь |
| Модель | UBQ180OBR2DV-01 |
| Монтаж | Пристінний |
| Опора | Ніжки |
| Орієнтація | Немає |
| Панель | Немає |
| Серія | OBERON |
| Сіфон | Є |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 800 мм |
- Ціна: 60 950 ₴







