Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характерики
Перевірений матеріал для сучасних рішень. У їхньому асортименті представлені великі подвійні умивальники, класичні умивальники (два розміру) і витончені мінівушники, які найчастіше використовуються в туалетах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 465 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Категорія товарів | Умивальники |
| Висота | 30 мм |
- Ціна: 9 888 ₴


