CRV2-90 bright alu (Transparent) Душові двері
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: WZ-1QV70C00Z1
28 560 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характерики
Створіть квадратний або прямокутний куточок душових дверей і нерухомих стінок. Біля нерухомої стінки можна розмістити умивальник або пральну машину. В основі дизайну душових кутків Chrome лежить овальна форма, яка об’єднує всі його елементи в одну цілісну цілісність. В одну мить вона створює гармонійну симфонію з одноіменною концепцією д/ванних кімнат.Распашні двері Chrome мають унікальну перевагу, а саме відкриваються як внутрь, так і назовні. Таким чином, вода стікає всередину душового простору і підлога залишається сухою, що виключає можливість підсковзнутися.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір профілю | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти скла | Прозоре |
| Висота | 1930 мм |
| Довжина | 870 мм |
| Категорія товарів | Розпашні двері |
| Матеріал | Скло |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 28 560 ₴

