Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Створіть квадратний або прямокутний душовий куточок за допомогою комбінації душових дверей і нерухомої стінки. Біля нерухомої стінки можна розмістити умивальник або пральну машину. В основі дизайну душових куточків Chrome лежить овальна форма, що об'єднує всі його елементи в одне злагоджене ціле. В одну мить вона утворює гармонійну симфонію з однойменною концепцією д/ванних кімнат.Расасові двері Chrome мають унікальну перевагу, а саме відкриваються як всередину, так і назовні. Отже, вода стікає всередину душового простору та підлога залишається сухою, що унеможливлює підковзнутися.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти скла | Прозоре |
| Висота | 2000 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Категорія товарів | Розпашні двері |
| Матеріал | Скло |
| Колір профілю | білі |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 27 888 ₴


