Решітка для водного жолоба GLASS (стекло біле) 750 мм
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: WZ-GL1200-750
6 080 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характерики
Решітки АБСА виготовлені з якісної нержавіючої сталі. Для виробництва решіток були використані найсучасніші технології та технологічні процеси. Поверхня жолоба: глянцева або матова. Всі гострі краї які оброблені. В процесі виробництва цього продукту використовується нержавійна сталь стандарту DIN 1.4301?SN 17240. Для особистих рішень клієнти можуть запропонувати нержавіючу сталь вищого класу. Навантаження на водовідвідвідливого желоба протестується і відповідає класу К3 згідно з нормою?SN EN 1253.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 800 мм |
| Матеріал | метал |
| Категорія товарів | Водостічні решітки |
| Спосіб монтажу | стандарт |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 6 080 ₴

