Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Область застосування: Для зливу води з ванни в каналізаційний струм для ванн стандартних розмірів Для ванн з випускним отвір?52 мм Зміст комплекту: Корпус сифона з системою переливанні Поворотна пластикова накладка білого кольору Біла пластикова пробка Хромована решітка слива з нержавіючої сталі Гідрозатвор сифона з поліпропилена, зварним ультразвуковим методом, стійкий до термічного і хімічного впливу Монтажний набір ущільнення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Категорія товарів | Сифони для ванн |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 1 089 ₴


