Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колектор Icma 1" 4 виходи №227
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ICMA |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість виходів | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.699 |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс. |
| Діаметр підключення до системи | 3/4" |
| Діаметр підключення контуру | 1/2" |
| Максимальна робоча температура (град.) | 110 |
| Максимальний робочий тиск (бар) | 10 |
| Модель | SD232W |
| Різьба колектора | Внутрішня/Зовнішня |
| Різьблення підключення контуру | Зовнішня |
| Тип затвору | Букса |
| Крок виходів, мм | 37.5 |
- Ціна: 1 997 ₴



