CH-650-KN1 Душовий канал 650мм з решіткою під плитку з крайкою з нержавіючої сталі
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: AG-362205
7 450 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - MCH
Країна - Чехія
Колір - матовий хром
Матеріал - нержавіюча сталь
Поверхня - полірований
Стиль - модерн
Форма - прямокутна
Застосування - Ванна
Розмір (Дхшхв), мм - 65×124×715
Тип випуску - горизонтальний
Діаметр випуску DN - 40
Фланець - горизонтальний
Категорія - Канали
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MCH |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.0 кг |
| Висота | 65 мм |
| Діаметр DN випуску | 40 |
| Довжина | 715 мм |
| Категорія | Канали |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Наявність | складська позиція |
| Поверхня | полірований |
| Застосування | Ванна |
| Стиль | модерн |
| Тип випуску | горизонтальний |
| Фланець | горизонтальний |
| Форма | прямокутна |
| Колір | матовий хром |
| Ширина | 124 мм |
| палети | 0.0 шт. |
- Ціна: 7 450 ₴


