CLOWC1446AWHA CLOUD Унітаз підвісний, безободковый, білий глянець

- В наявності
- Код: AG-444558
19 430,84 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - RAK Ceramics Sanitaryware
Країна - ОАЕ
Колекції - CLOUD
Колір - білий
Матеріал - фарфор
Поверхня - глянцева
Стиль - сучасний
Форма - овальна
Застосування - унітаз
Розмір (Дхшхв), мм - 330×360×550
Категорія - Унітази
Установка - підвісний
Filters Гарантія - 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Об'єднані Арабські Емірати |
| Колір | Білий |
| Виробник | RAK Ceramics |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 2 роки |
| Вага | 24.500196001568014 кг |
| Категорія | Унітази |
| Колекції | CLOUD |
| Матеріал | фарфор |
| Наявність | складська позиція |
| Поверхня | глянцева |
| Застосування | унітаз |
| Стиль | сучасний |
| Установка | підвісний |
| Форма | овальна |
| палети | 0.06 шт. |
- Ціна: 19 430,84 ₴

