Кришка DEVIT FRESH 3113121 супер-тонка, quick-fix, soft-close для унітазу 3110121/3120121
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: AG-369981
4 263 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - DEVIT
Країна - Італія
Колекції - Fresh
Колір - білий
Матеріал - дюропластів
Поверхня - глянцева
Форма - овальна
Застосування - унітаз
Розмір (Дхшхв), мм - 80×130×290
Категорія - Кришки та сидіння
Установка - підвісний, підлоговий, пристінний
Комплектація - кришка
Інші параметри - Плавне опускання
Кришка для унітазу - дюропластів, швидкий монтаж/зняття
Колір кришки - білий
За типом закриття - плавне закриття
Filters Гарантія - 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Devit |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Дюропластів |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 2 роки |
| Вага | 0.5 кг |
| Інші параметри | Плавне опускання |
| Категорія | Кришки та сидіння |
| Колекції | Fresh |
| Комплектація | кришка |
| Кришка для унітазу | дюропластів, швидкий монтаж/зняття |
| Наявність | складська позиція |
| За типом закриття | плавне закриття |
| Поверхня | глянцева |
| Застосування | унітаз |
| Установка | підвісний, підлоговий, пристінний |
| Форма | овальна |
| Колір кришки | білий |
| палети | 0.03 шт. |
- Ціна: 4 263 ₴

