Раковина Kolo Idol M1115000U 50
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - KOLO
Країна - Польща
Колекції - Idol
Колір - білий
Матеріал - фаянс
Поверхня - глянцева
Стиль - мінімалізм
Форма - прямокутна
Розмір (Дхшхв), мм - 500×410
Категорія - Раковини
Установка - настінна
Кількість отворів для змішувача - 1
Розташування отвори змішувача - по центру
Комплектація - перелив
Filters Warranty - 7 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kolo |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 7 років |
| Вага | 10.0 кг |
| Висота | 500 мм |
| Категорія | Раковини |
| Кількість отворів для змішувача | 1 |
| Колекції | Idol |
| Комплектація | перелив |
| Матеріал | фаянс |
| Наявність | складська позиція |
| Поверхня | глянцева |
| Розташування отвори змішувача | по центру |
| Стиль | мінімалізм |
| Установка | настінна |
| Форма | напівкругла |
| Ширина | 410 мм |
| палети | 0.05 шт. |
- Ціна: 1 074 ₴



