Раковина Kolo Freja L71160 60см
Вернем50гр

- В наявності
- Код: AG-188396
1 515 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - KOLO
Країна - Польща
Колекції - Freja
Колір - білий
Матеріал - фаянс
Поверхня - глянцева
Стиль - мінімалізм
Розмір (Дхшхв), мм - 180×600×440
Категорія - Раковини
Установка - настінна
Кількість отворів для змішувача - 1
Розташування отвори змішувача - по центру
Комплектація - перелив
Filters Warranty - 7 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kolo |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | перелив |
| Матеріал | фаянс |
| Колекції | Freja |
| Filters Warranty | 7 років |
| Категорія | Раковини |
| Наявність | складська позиція |
| Установка | настінна |
| палети | 0.07 шт. |
| Стиль | мінімалізм |
| Розташування отвори змішувача | по центру |
| Кількість отворів для змішувача | 1 |
| Поверхня | глянцева |
- Ціна: 1 515 ₴



