Піддон PRIMERA Frame STR1010
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: AG-276043
8 969 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - PRIMERA
Країна - Італія
Колекції - Frame
Колір - білий
Матеріал - акрил
Поверхня - гладка
Стиль - мінімалізм
Форма квадратна
Розмір (Дхшхв), мм - 135×1000×1000
Категорія - Піддони
Комплектація - з ніжками, з сифоном
Злив води в каналізацію - d90
Установка - з панеллю
Filters Гарантія - 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Primera |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 5 років |
| Вага | 20.0 кг |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Категорія | Піддони |
| Колекції | Frame |
| Комплектація | з ніжками, з сифоном |
| Матеріал | акрил |
| Наявність | складська позиція |
| Поверхня | гладка |
| Злив води в каналізацію | d90 |
| Стиль | мінімалізм |
| Установка | з панеллю |
| Форма | квадратна |
| Ширина | 1000 мм |
| палети | 0.1 шт. |
- Ціна: 8 969 ₴

