Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
характеристики
Продукція Polimat радує споживачів незмінною якістю, красивим дизайном і комфортними формами, що підтверджено європейським сертифікатом якості ISO 9001:2008.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1820 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 50 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Категорія товарів | Панелі для ванн |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | немає |
| Об'єм, л: | 0 |
| Підсвічування | немає |
- Ціна: 9 552 ₴


