Панель змиву Integro Black Glass Koller Pool INTEGRO BLACK GLASS
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гарантія 6 років. Клавіша Integro складається з двох кнопок для малого та великого змиву. Наші переваги – це надійна функціональність і привабливий дизайн. Колекція клавіш з різноманітних матеріалів представляє Вам повну естетичну свободу, щоб створити ванну, про яку Ви завжди мріяли.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Країна виробник | Австрія |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 50 мм |
| Матеріал | скло/ пластик |
| Категорія товарів | Кнопки управління |
- Ціна: 2 836 ₴


