Ніжки Калдевей (5030) Kaldewei 581470000000
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: WZ-581470000000
1 876 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Kaldewei Ніжки для важкої сталевої ванни.
Оригінальні ніжки мод.5030 для моделі Cayono, Saniform.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaldewei |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 190 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Категорія товарів | Опори для ванни |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | немає |
| Об'єм, л: | 0 |
| Підсвічування | немає |
- Ціна: 1 876 ₴

