Кріплення панелі Rosa / Asyммetric II (універсальне) Ravak B23000100N
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: WZ-B23000100N
3 360 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристика
Призначене для акрилових ванн
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 610 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 70 мм |
| Матеріал | метал |
| Категорія товарів | Аксесуари та комплектуючі |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | немає |
| Об'єм, л: | 0 |
| Підсвічування | немає |
- Ціна: 3 360 ₴

