Заглушка декоративної планки Ravak XB430001001

- В наявності
- Код: WZ-XB430001001
57,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
характеристики
Заглушка для декоративної планки служить для ущільнення та усунення зазору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 20 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Категорія товарів | Аксесуари та комплектуючі |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | немає |
| Об'єм, л: | 0 |
| Підсвічування | немає |
- Ціна: 57,60 ₴

