Декоративна планка 11/1100 Ravak XB461100001

- В наявності
- Код: WZ-XB461100001
288 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристика
Декоративні планки служать для герметизації та усунення зазорів, що виникають при установці піддонів і ванн. Забезпечують більш просту чищення важкодоступних місць, а також дозволяють виправити ситуації, коли під час кладки стіни не вдалося зберегти правильний кут.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 1140 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Категорія товарів | Аксесуари та комплектуючі |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | немає |
| Об'єм, л: | 0 |
| Підсвічування | немає |
- Ціна: 288 ₴

