Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Асиметрична ванна Cersanit Virgo Max 160x90 (права) це прекрасне рішення для невеликих приміщень. Незважаючи на малі габарити, ця ванна досить зручна, так як в області плечей її внутрішній простір досить широко, а кут нахилу стінок сприяє приємному розслабленню. Злив і перелив знаходяться в центральній частині ванни. Ви зможете максимально заощадити місце, встановивши ванну Cersanit Virgo Max 160x90 (права) у кутку приміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 445 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Категорія товарів | Асиметричні |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | Так |
| Об'єм, л: | 200 |
| Підсвічування | так |
- Ціна: 5 681,04 ₴


