Ванна Sensa 160х70 см (без ніжок) Kolo XWP356000N

- В наявності
- Код: WZ-XWP356000N
5 796 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ванни KOLO задовольняють навіть самого вимогливого клієнта. Властивості акрилу і технологія виробництва дозволяють отримати оригінальну форму ванни, яка забезпечує зручність використання і є гарантією комфортного відпочинку. Завдяки своїй гладкій поверхні, звукопоглинальний акрил легко підтримувати в чистоті. Він легкий, але дуже міцний, а його тепла поверхня чудово впливає на шкіру. Сучасні акрилові ванни KOLO створюють нові можливості дизайну ванних кімнат. Товщина матеріалу 5мм, 84 місяці офіційної гарантії від виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kolo |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1610 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Висота | 480 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Категорія товарів | Прямокутні |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | Так |
| Об'єм, л: | 152 |
| Підсвічування | так |
- Ціна: 5 796 ₴

