Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
характеристики
Акрилові ванни власного виробництва (класична або PU Plus версії) доповнені високоякісними компонентами від відомих компаній-виробників в Чехії та інших країнах EU. Висока якість підтверджується міжнародними сертифікатами. Додаткові опції до ванни Formy ніжки (опори Ravak арт. CY10000000) штори для ванни (40VY010241) або (40VY0102Z1) гідромасажна система на вибір можливий варіант підводного освітлення (хромотерапія).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1820 мм |
| Ширина | 820 мм |
| Висота | 500 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Категорія товарів | Прямокутні |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | Так |
| Об'єм, л: | 240 |
| Підсвічування | так |
- Ціна: 24 720 ₴


