Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
характеристики
Акрилові ванни власного виробництва (класична або PU Plus версії) доповнені високоякісними компонентами від відомих компаній-виробників в Чехії та інших країнах EU. Висока якість підтверджується міжнародними сертифікатами. Додаткові опції до ванни Ravak Chrome Ніжки (опори Ravak Chrom арт. CY00000000); Передня панель (екран (Chrome CZ72100A00)); Бічна панель (Chrome CZ72110A00); Кріплення (Chrome B23600000N); Можливий варіант підводного освітлення (хромотерапія);ЗМОЖНЫЕ АКСЕСУАРИ: Шторка для ванни Декоративна панель Універсальна ручка Овальне дно Характерна форма овалу, зручний ухил спинної частини ванни і прямі стіни дозволяють з комфортом приймати ванну, так і душ. Ідеально узгоджена єдина концепція CHROME У Вас є можливість зібрати ванну кімнату в єдиному стилі, а саме ванну, душовий куток, умивальник з меблями, змішувач, душовий піддон або канал. Ванна CHROME легко комбінується з іншими виробами RAVAK.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1730 мм |
| Ширина | 770 мм |
| Висота | 500 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Категорія товарів | Прямокутні |
| Гарантія | 10 |
| Можливість комплектації гідромасажем | Так |
| Об'єм, л: | 225 |
| Підсвічування | так |
- Ціна: 21 264 ₴


