PDOP 2-100 white (Transparent) Душова двері Ravak 03GA0100Z1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Двоелементні душові двері допоможуть Вам створити дивно просторий душовий куточок у ніші. Профілі в трьох різних дизайнах впишуться в будь-який стиль ванної кімнати.Краса полягає в простоті, прикладом чого може послужити ravak Pivot. Легке витонченість прозорого скла підкреслюється простим технічним рішенням, яке переживе покоління.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Скло |
| Категорія товарів | Розсувні |
| Колір профілю | білі |
| Варіанти скла | Прозоре |
| Висота | 1930 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 970 мм |
| Основні | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 25 392 ₴


