PDOP 1-80 satin (Transparent) Душова двері Ravak 03G40U00Z1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Елегантне і практичне рішення для створення душового простору в ніші . Геніально проста і майже неизнашиваемая система відкривання дверей (здійснюється за допомогою обертової петлі), не вимагає ніякого догляду, гарантує тривалий термін служби і добре виглядає в будь-якій ванній кімнаті.Краса полягає в простоті, прикладом чого може послужити ravak Pivot. Легке витонченість прозорого скла підкреслюється простим технічним рішенням, яке переживе покоління.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 770 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 1930 мм |
| Матеріал | Скло |
| Категорія товарів | Розсувні |
| Колір профілю | Сатин |
| Варіанти скла | Прозоре |
- Ціна: 25 392 ₴


