CSD1-90 bright alu (Transparent) Душові двері Ravak 0QV70C00Z1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Ідеальне рішення для створення душового простору в ніші. Для кращого провітрювання двері відкриваються усередину і назовні, забезпечуючи зручний вхід і відсутність неприємних крапель води на підлозі.ушевой куточок в оригінальному дизайні від студії Design Nosal повторює форми більш ніж п'ятдесяти інших виробів (концепція Chrome), призначених для ванни і туалетної кімнат.Регулюється утримувач шарнірний душових куточків Chrome має можливість установки під різним кутом і тим самим вирівняти можливі нерівності стіни. Абсолютну герметичність душового куточка гарантує нижній ущільнювач і гранична планка висотою 10 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір профілю | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1170 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 1930 мм |
| Матеріал | Скло |
| Категорія товарів | Розпашні |
| Варіанти скла | Прозоре |
- Ціна: 24 768 ₴


