Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Ідеальні для установки в нішах і можуть пристосовуватися до будівельних нерівностей в діапазоні від - 10 до + 5 мм. Виберіть лівий або правий варіант дверей, який визначається тим, на якій стороні, при вигляді зовні, знаходяться петлі.У душових куточків Brilliant ми застосували досвід, накопичений за десятки чесної праці, спрямованого на розвиток складних та якісних виробів. Завдяки ручній обробці дрібних деталей, безкомпромісній якості матеріалів і почуттю відповідальності перед покупцем, душові куточки і двері Brilliant має право називатися справжніми шедеврами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір профілю | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 1930 мм |
| Матеріал | Скло |
| Категорія товарів | Розсувні |
| Варіанти скла | Прозоре |
- Ціна: 22 800 ₴


