BLDP 4-160 (Transparent) Bright alu душові двері Ravak 0YVS0C00Z1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Душові двері розсувні, четырехэлементные BLDP4. В сучасному виконанні.Встановлюється облицювання кахлем ванну кімнату (ідеально для розміщення в ніші або комбінації з нерухомою стінкою BLPS) на піддони RAVAK Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome або безпосередньо на підлогу з вбудованим душовим каналом. За допомогою комбінації нерухомих стінок типу BLPS створите душовий куточок у формі „П“.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір профілю | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 475 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 1980 мм |
| Матеріал | Скло |
| Категорія товарів | Розсувні |
| Варіанти скла | Прозоре |
- Ціна: 40 992 ₴


