BLDP 2-120 (Transparent) Bright alu душові двері Ravak 0PVG0C00Z1
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: WZ-0PVG0C00Z1
30 960 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Душовий куточок з входом спереду BLDP2 + BLPS.Поєднання душових дверей і нерухомої стінки,можна отримати «П»-подібний душовий куточок. Один регулює профіль BLNPS дозволяє розширити душовий куточок серії Blix до 20 мм в обидва боки. Встановлюється в облицьований кахлем кут ванної кімнати (в комбінації з душовими дверима BLDP2) на піддони RAVAK Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome або безпосередньо на підлогу з вбудованим душовим каналом або трапом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір профілю | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 670 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Матеріал | Скло |
| Категорія товарів | Розсувні |
| Варіанти скла | Прозоре |
- Ціна: 30 960 ₴

