Полотенцесушитель Koralux Rondo Classic Korado колір - білий 480*80*740
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: WZ-KRC-070045-00-10
5 559 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Популярые трубчасті опалювальні прилади з найсприятливішим співвідношенням ціни і потужності, з нижнім підключенням знизу вниз. Крок приєднання до опалювальної системи виходить з довжини радітора. Опалювальні прилади поставляються в комплекті з набором для кріплення до стіни, включаючи повітр'я випускаючий клапан і заглушку. Конструкція приладу дає можливість досушувати рушники.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Korado |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 480 мм |
| Висота | 80 мм |
| Категорія товарів | Водяні |
| Потужність радіатора Вт | 275 |
| Основні атрибути | |
| Довжина | 740 мм |
- Ціна: 5 559 ₴

