Полотенцесушитель Koralux Linear Classic Korado колір - білий 450*30*900
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: WZ-KLC-090045-00-10
4 119 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Популярые трубчасті опалювальні прилади з найсприятливішим співвідношенням ціни і потужності, з нижнім підключенням знизу вниз. Конструкція приладу дає можливість досушувати рушники.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Korado |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 900 мм |
| Категорія товарів | Водяні |
| Потужність радіатора Вт | 353 |
- Ціна: 4 119 ₴

