Полотенцесушитель Koralux Linear Classic Korado колір - білий 450*30*1500
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Популярые трубчасті опалювальні прилади з найсприятливішим співвідношенням ціни і потужності, з нижнім підключенням знизу вниз. Конструкція приладу дає можливість досушувати рушники.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Korado |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1500 мм |
| Категорія товарів | Водяні |
| Потужність радіатора Вт | 601 |
- Ціна: 5 616 ₴


