GENOVA ванна 150*70см, акрилова, прямокутна, з положення. ніжками в комплекті, обсяг 158л, колір білий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GENOVA ванна 150*70см, акрилова, прямокутна, з положення. ніжками в комплекті, обсяг 158л, колір білий
Виробник: Roca; Вид сантехнічного обладнання: Ванна; Колір: Белый глянец
Характеристики гідромасажу. Гідромасаж: Ні; Тип управління: Нет
Комплектація. Змішувач: Ні; Сіфон: Ні
Габаритні розміри. Довжина: 1 500 мм; Ширина: 700 мм; Висота: 500 мм
Дополнительные характеристики. Монтаж: Встраиваемый; Серия: GENOVA; Бренд: ROCA; Материал: Акрил; Форма: Прямоугольная; Особенности: Нет; Опора: Ножки; Ориентация: Нет; Панель: Нет
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Сіфон | Ні |
| Змішувач | Ні |
| Характеристики гідромасажу | |
| Гідромасаж | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1 500 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 500 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Прямокутна |
| Орієнтація | Немає |
| Монтаж | Вбудовуваний |
| Особливості | Немає |
| Опора | Ніжки |
| Панель | Немає |
| Тип управління | Немає |
| Бренд | ROCA |
| Серія | GENOVA |
- Ціна: 18 449 ₴



